PolishEnglish
Start
O Nas
Oferta
Współpraca
Kontakt
Start arrow O Nas
PDF Drukuj E-mail

O nas

 

    Nasza firma powstała z myślą o tych wszystkich zakochanych parach, którzy dzień swojego ślubu pragną uczynić niezapomnianym i wyjątkowym – bez niepotrzebnego pośpiechu, stresu i zdenerwowania.

„Przedślubna gorączka” jest zawsze nieodzownym składnikiem przygotowań, lecz nie można pozwolić, by to właśnie ona dominowała w naszych wspomnieniach z tego niepowtarzalnego dnia.

„Ślubne Marzenia” –to młoda, prężna i dynamiczna firma, której już sama nazwa stanowi odzwierciedlenie naszego celu – gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby każde Państwa ślubne marzenie- nawet to najmniejsze- zostało spełnione.

Organizacja wesel - Kraków 

Inspiracją do zajęcia się organizacją uroczystości ślubnych i weselnych były nasze dotychczasowe dokonania i praca skupione wokół działań marketingowych, organizacji szkoleń, imprez okolicznościowych i firmowych, a wreszcie działań związanych z tematyką ślubów i wesel. Dzięki znajomości szerokiej rzeszy profesjonalnych fotografów, dobrych i rzetelnych fryzjerów, stylistów, prezenterów oraz wielu firm i organizacji branżowo związanych z tematyką organizacji przyjęć, zapewnimy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Korzystając z usług naszych konsultantów możecie mieć pewność, że:

oszczędzacie swój czas i pieniądze

korzystacie tylko ze sprawdzonych wykonawców

zapewniacie Sobie i Swoim gościom niezapomniane chwile

powierzacie organizacje Swojego ślubu i wesela profesjonalistom

 

Naszą ofertę realizujemy na terenie Krakowa i całej małopolski.